INFORMACJA

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 marca 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2020 poz. 566), informujemy o możliwym wystąpieniu opóźnień lub czasowym wstrzymaniu usług odbioru odpadów komunalnych.

Spółka EKO-KRAS Spółka z o.o. zajmująca się w naszej gminie odbiorem odpadów komunalnych, stosuje się do wszelkich zaleceń nałożonych na wszystkich obywateli przez Ministerstwo Zdrowia, mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa powodującego COVID-19, tym samym może mieć to wpływ na terminowość odbioru tych odpadów.

Prosimy wszystkich mieszkańców naszej gminy o cierpliwość i zrozumienie w tej niezwykle trudnej i niestabilnej sytuacji.

A.Granat

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd