Młodzi wędkarze

Dnia 2 czerwca 2019r. w gminie Fajsławice, jak co roku odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane w ramach Dnia Dziecka. Zawodnicy walczyli o Puchar Wójta. Zawody rozegrały się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci w wieku od 6 do 10 lat i młodzież od 11 do 15 lat. Dzieci miały za zadanie złowić jak największa ilość ryb. W młodszej grupie zwyciężył Mateusz Wypych, któremu udało się złowić aż 31 ryb. Również w grupie starszej zwycięzca złowił 31 ryb, a był nim Patryk Kostka.

 

Nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich uczestników ufundowane przez Gminę Fajsławice wręczyli zastępca wójta - Mieczysław Paluch, wiceprezes Zarządu Koła w Fajsławicach – Dariusz Janiszek oraz Czesław Gieracz. Wszystkim dzieciom, biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy.

Z myślą o dzieciach szkoły gminne organizują - cyklicznie już - festyny rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu rodziców i dzieci. Spotkania te wypełnione różnymi zabawami i atrakcjami dla naszych pociech, sprawiają im ogromną radość. W tym roku w Szkole Podstawowej w Siedliskach Drugich  Festyn Rodzinny odbył się 26 maja 2019r., a w Szkole Podstawowej w Fajsławicach 14 czerwca 2019r.

Gmina Fajsławice miała swój niewielki udział w zabawie dzieci, przeznaczając środki finansowe z budżetu gminy na dmuchańce, na których dzieci fantastycznie się bawiły.

A.Granat

mfoto 10

mfoto 11

mfoto 13

mfoto 14

DSC 8384

DSC 8389

DSC 8396

Our website is protected by DMC Firewall!