Młodzi wędkarze

Dnia 2 czerwca 2019r. w gminie Fajsławice, jak co roku odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane w ramach Dnia Dziecka. Zawodnicy walczyli o Puchar Wójta. Zawody rozegrały się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci w wieku od 6 do 10 lat i młodzież od 11 do 15 lat. Dzieci miały za zadanie złowić jak największa ilość ryb. W młodszej grupie zwyciężył Mateusz Wypych, któremu udało się złowić aż 31 ryb. Również w grupie starszej zwycięzca złowił 31 ryb, a był nim Patryk Kostka.

 

Nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich uczestników ufundowane przez Gminę Fajsławice wręczyli zastępca wójta - Mieczysław Paluch, wiceprezes Zarządu Koła w Fajsławicach – Dariusz Janiszek oraz Czesław Gieracz. Wszystkim dzieciom, biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy.

Z myślą o dzieciach szkoły gminne organizują - cyklicznie już - festyny rodzinne, które są wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu rodziców i dzieci. Spotkania te wypełnione różnymi zabawami i atrakcjami dla naszych pociech, sprawiają im ogromną radość. W tym roku w Szkole Podstawowej w Siedliskach Drugich  Festyn Rodzinny odbył się 26 maja 2019r., a w Szkole Podstawowej w Fajsławicach 14 czerwca 2019r.

Gmina Fajsławice miała swój niewielki udział w zabawie dzieci, przeznaczając środki finansowe z budżetu gminy na dmuchańce, na których dzieci fantastycznie się bawiły.

A.Granat

mfoto 10

mfoto 11

mfoto 13

mfoto 14

DSC 8384

DSC 8389

DSC 8396

DMC Firewall is a Joomla Security extension!