Nowe gabinety specjalistyczne

Dnia 20 września 2019r., w ośrodku zdrowia w Fajsławicach  odbyło się przekazanie nowo  wyremontowanych gabinetów: laryngologicznego i ginekologicznego.  

Dotychczas  oba gabinety mieściły się w jednym pomieszczeniu, a gabinet ginekologiczny funkcjonował warunkowo, gdyż nie spełniał określonych standardów i istniało zagrożenie jego zamknięciem. Z uwagi na bardzo dużą liczbę pacjentek korzystających w Fajsławicach z opieki ginekologicznej, władze gminy Fajsławice zobowiązały się przeprowadzić remont pomieszczeń, w wyniku którego powstały dwa oddzielne gabinety. Obecny gabinet ginekologiczny wyposażony jest w odrębną łazienkę, co znacznie zwiększy komfort wizyt pacjentek.

W obecności dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krasnymstawie pani Moniki Brzyszko oraz jej pracowników pani Justyny Staszewskiej i pani Anny Sawa, a także kierownika metodyczno-organizacyjnego Ośrodka Medycznego DMP Lublin pani Anny Gierach, pracownika ośrodka zdrowia pani Anny Bochniarz oraz  wójta gminy pana Janusza Pędzisza, wyżej wymienione pomieszczenia zostały oddane do użytku.

A.Granat

DSC 0495

DSC 0498

DSC 0499

DSC 0500

DSC 0501

DSC 0502

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd