Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Służb Mundurowych

W sobotę 23 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Służb Mundurowych. Głównymi organizatorami tego wydarzenia byli Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa Lubelskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Fajsławice  Janusza Pędzisza oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach – pani dyrektor Anety Kosmala i wicedyrektora Wojciecha Wypycha, w szkolnej sali gimnastycznej około 40 zawodników z 13 drużyn z województwa lubelskiego stoczyło zaciętą walkę o jak najlepsze wyniki w klasyfikacjach.

 

Oprócz wspomnianych gospodarzy i zawodników obecni byli również: Komendant Powiatowy Policji w Krasnymstawie pani Wioletta Pawluk wraz zastępcą Zbigniewem Oleszczukiem, starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk, a także Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa lubelskiego Artur Garbacz.

Turniej rozegrano w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej. Nad regulaminowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie turnieju pan Tadeusz Bochniarz i pani Ewa Salecka – od lat związani z tenisem stołowym.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Janusz Stróżak z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. II miejsce wywalczył Artur Cękalski również z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, natomiast III miejsce zajął Robert Cybul z Komendy Powiatowej Policji w Stoczku Łukowskim.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. II miejsce w tej samej kategorii zdobyła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, a III miejsce wywalczyli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Tytuł zawodnika ,,Fair Play” zdobyła drużyna emerytów policji reprezentowana przez Piotra Sokołowskiego. Wśród dzielnie walczących zawodników znalazł się także policjant z Posterunku Policji w Fajsławicach - Albert Walczak, który zajął VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Turniej zakończył się uroczystym wręczeniem laureatom pucharów i nagród. Dodatkowo pięciu najlepszych zawodników z każdej klasyfikacji otrzymało także drobne upominki lokalne od Wójta Gminy Fajsławice promujące naszą gminę.

Wszystkim drużynom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

A.Granat

DSC 0734

DSC 0701

DSC 0707

DSC 0721

DSC 0748

DSC 0720a

DSC 0806

DSC 0840

DSC 0822

DSC 0862

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!